Halı Yıkama Fiyat Hesaplama

Halınızın m2 ‘sine göre yıkama ücretini hesaplayabilirsiniz. Bir çok halıda halının metrekaresi halının arkasındaki etikette yazmaktadır. Etiket sökülmüş ya da yazılar okunmuyorsa halınızın eni ve boyunu bir metre yardımı ile ölçmelisiniz. Ölçü birimini aşağıya metre cinsinden yazınız.
2020 yılı güncel halı yıkama fiyat hesaplama tablosu:

Halı Seçimi
En (cm)
Boy (cm)
m2
Toplam

Bir çok tüketici halısını yıkatmadan önce yıkama ücretinin ne kadar olduğunu ve ne kadar ödeyeceğini bilmek ister. Yukarıdaki tablo sayesinde halınızın cinsini seçtikten sonra enini ve boyunu metre yardımı ile ölçerek ilgili bölümlere yazdığınızda otomatik olarak ödeyeceğiniz tutar alta çıkacaktır.

İstanbul’da halı yıkama ücretleri halının cinsine göre fiyatlandırılır. Her halının yıkama işlemi farklı olduğu için yıkama işlemine göre ve halının cinsine göre fiyatlar belirlenmiştir. Yukarıdaki tablodan evinizde bulunan her halı için halı yıkama ücretini öğrenebilirsiniz.

ÖRNEK:
Halının m2 hesabı: Halının Eni x Halının Uzunluğu = Halının toplam m2’si.
Halı yıkama ücreti hesabı: halı m2’si x yıkama ücreti= toplam ücret.

Peki halı yıkama m2 hesaplama için halınızı nasıl ölçeceksiniz? Her ne kadar halıların arkasında m2’si yazsa da bazen yazı silinebiliyor veya etiketi kopuyor. Bir metre yardımı ile halınızın sadece enini ve uzunluğunu ölçmeniz yeterlidir. Yukarıdaki tabloda bu ölçtüğünüz uzunlukları metre olarak girmeniz gerekecektir.

Örnek: Halınızın eni yani kısa olan tarafı 250 cm ve boyu yani uzun tarafı da 300 cm. Yukarıdaki tabloya 2,5 m. ile 3 m. olarak girmeniz gerekecektir. Bu durumda halı yıkama fiyat hesaplaması için toplam tutara ulaşacaksınız.

Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri

Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri

1983 yılında Mustafa EMİRGAN tarafından Pendik Güzelyalı mahallesinde kurulmuştur. İstanbuldaki halı mağazaları, kuru temizleme firmaları ve evlere yönelik halı yıkama hizmeti vermeye başlayan ilk firmalardandır. 1991 yılından 2010 yılına kadar Üsküdar Küçükçamlıca Mahallesinde HALTEMSAN HALI TEMİZLEME SANAYİ olarak faaliyet göstermiş, ancak bulunduğu tesisin artan talebi karşılayamaması üzerine 2010 yılından itibaren Ataşehir’de Swan Halı Yıkama olarak hizmet vermektedir.

Sipariş Formu