Hizmetlerimiz

HSwan Halı Yıkama Fabrikası başta halı yıkama olmak üzere temizlik sektöründe hizmet vermektedir. 1983’ten beri İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında profesyonel hizmet vermektedir.

Sipariş Formu

Halı Yıkama

Swan Halı Yıkama profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Her kalitedeki halılarınız uzman ekibimiz tarafından yıkanmaktadır.

El Dokuması Halı Yıkama

Swan Halı Yıkama el dokuma halılarınızı büyük bir dikkatle yıkamaktadır. Halıların zarar görmemesi için büyük çaba harcamakta, sorunsuzca yıkanan halılar ücretsiz servisimiz ile teslim edilmektedir.

Halı Tamir Hizmeti

Firmamız halı yıkama haricinde halı tamir hizmeti de vermektedir. Saçak tamiri, yeni saçak yapımı, telafisi mümkün halı sökükleri için firmamız uzman ekibiyle hizmetinizdedir.

Yorgan/Battaniye Yıkama

Yorgan battaniyeler bilindiği üzere çamaşır makinelerine sığmamaktadır. Sığsalar bile yıkama sonrası bozulmalar olmaktadır. Dolayısıyla yorgan-battaniyeler profesyonel makinelerde yıkanması daha uygundur. Firmamız profesyonel manada yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermektedir.

Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri

Swan Halı Yıkama Tamir Hizmetleri

1983 yılında Mustafa EMİRGAN tarafından Pendik Güzelyalı mahallesinde kurulmuştur. İstanbuldaki halı mağazaları, kuru temizleme firmaları ve evlere yönelik halı yıkama hizmeti vermeye başlayan ilk firmalardandır. 1991 yılından 2010 yılına kadar Üsküdar Küçükçamlıca Mahallesinde HALTEMSAN HALI TEMİZLEME SANAYİ olarak faaliyet göstermiş, ancak bulunduğu tesisin artan talebi karşılayamaması üzerine 2010 yılından itibaren Ataşehir’de Swan Halı Yıkama olarak hizmet vermektedir.

Sipariş Formu